Kahkaha Yogası ile Yaza Merhaba Etkinliği

Güneşli günlere yaklaşırken yazı karşılamak isteyen İstanbullular Raffles Hotel’de düzenlenecek Yaza Merhaba etkinliğine davetliler.

Konsept bazında farklı temalarda düzenlediği alışveriş ve farkındalık etkinlikleriyle adından söz ettiren BLISS EVENT&PR, bu kez ‘’YAZA MERHABA” temasıyla İstanbullular’la buluşuyor. Birbirinden özel ve farklı kategorilerdeki markaların yer alacağı alışveriş etkinliği, iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından davetleri, seçkin markalarla bir araya getirmeyi hedefliyor.

Etkinliklerinde farkındalık yaratmayı da amaç edinen BlissEvent&PR, 25 Mayıs Perşembe günü Raffles Hotel’de gerçekleşecek etkinlikte, davetlilerine, sağlıklı yaşam konusunda uzman kişilerden bilgilenme fırsatının yani sıra kahkaha yogası atölyesi ile keyifli bir gün geçirme fırsatı sunuyor. BLISS EVENT&PR Kurucusu Sevda Kaya, “Amacımız seçkin konuklarımızın yaza girerken yaz koleksiyonlarını hazırlamaları için özenle seçilmiş markalarımızdan tüm alternatifleri bir arada bulacakları nezih bir ortam hazırlamak.

Dünya yıldızlarını giydiren Haute Couture modacilarimiz RaisaVanessa, ev dekorasyonuna zerafet katan Haremlique, ozgun tasarimlariyla öne çıkan Zeynep Erdoğan, dünyaca unlu İtalyan lüks bavul markası TUMI, ev tekstilinde fark yaratan Valeron, ozel uretim caylariyla Elif Gonlum, haute couture tasarimlariyla goz dolduran Işıl Recber, ev aletleri tasarımına stil katan Italya’nin gozdesi SMEG, dekorasyonda dünya markası haline gelen Anatoli, özgün plaj tasarımlarıyla Seray Basmacı gibi uluslararası markalarımız bulunuyor.

Mücevherden dekorasyona, özel tasarımlardan saglıklı yasam hizmetlerine, farklı kategorilerde birçok markanın bir arada satış yapacağı festival tadında bir etkinlik düzenleyeceğiz’ dedi. Davetliler ve markalar için mükemmeli yaratmaya çalışan BLISS EVENT&PR, etkinliğin kermesten ziyade bir tasarım etkinliği olduğunu ve hiçbir giriş ücreti alınmadığı kaydetti.

BLISS EVENT&PR her etkinliğinde farklı bir sosyal sorumluluk projesine destek vermeyi de ihmal etmiyor. 25 Mayıs’ta gerçekleşecek ‘Yaza Merhaba’ etkinliğinde ACEYSAD derneğine destek vererek, toplumda cevre kulturu ve toplumsal afet konusunda duyarlılığın artırılması için farkındalık yaratmayı hedefliyor. BLISS EVENT&PR yaza mutlu bir şekilde girmek isteyenleri, 25 Mayıs Perşembe günü, 11.00-20.00 saatleri arasında, sürpriz hediyeler, özel ikramlar ve dj performanslariyla renklenecek Raffles Hotel’deki eşsiz etkinliğe bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu