Kale Boya’dan, İstanbul’dan ilham alan İS7ANBUL Efekt serisi

Kale Boya, ‘İS7ANBUL Efekt’ serisi sedeften metaliğe, mermerden kadife efektine kadar değişik alternatifleri oluşturarak yaşam alanları için alternatifler sunuyor.


Kale Boya’nın, İstanbul’un 7 tepesinden ilham alarak 7 renk seçeneğinden oluşturduğu ‘İS7ANBUL Efekt’ serisi; sedef, metalik ve reflekte (yanar döner efektli) gibi farklı doku çeşitleriyle, tüketicileri dekorasyon alternatifleri ile buluşturuyor.

İç cephede ışıltılı mekanlar için sedefin en güzel tonları ve inci parlaklığı ‘İS7ANBUL Sedef’ ile yaşam alanlarına girerken, ‘İS7ANBUL Reflekte’ ışığa, bakış açısına ve zemine göre renk ve parlaklık değiştirerek farklılaşan mekanlar yaratıyor. ‘İS7ANBUL Metalik’ ise altın, gümüş, bronz ve lal renkleri ile metalin gizemiyle uygulandığı yere modern bir çizgi katıyor. ‘İS7ANBUL Orion Kumlu Metalik’ ve ‘İS7ANBUL Aura Sedef Kadife’ efektli iç cephe boyaları da tasarlandı.

Su bazlı yapısıyla çevre dostu olan ‘İS7ANBUL Efekt’ serisi, silinebilme ve kolay temizlenebilme özelliğiyle kullanıcıların beğenisini sunuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu