Kale Smart Yıkama Klozet

Kale, ‘Smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği yenilikçi ürünü ‘Smart Yıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere göre daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor.

Kale’nin su tasarrufu sağlayan ‘AquaSmart’ grubunda yer alan ‘Smart Yıkama Klozet’, hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakterilere karşı koruma sağlayan sistem, aynı zamanda Kale patentli özel jet tipi yıkama sistemiyle suyu dışarı sıçratmadan her yere eşit şekilde yayarak yıkama sağlıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından verilen, Türk yapı sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Altın Çekül’ü almaya hak kazanarak 2014 yılının en iyi ürünü seçilen ‘Kale SmartYıkama Sistemli Asma Klozet’ tasarrufa yönelik, çevreci ve yenilikçi tasarımıyla öne çıkıyor.

‘SmartYıkama Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu