Karanlıkta ışıl ışıl parlayan bahçeler

Evinizin etrafını çevreleyen alanı süslemek bir ihtiyacın da ötesine geçerek keyifli bir hobi haline geldi.

Evinize gelen misafirlerinizin göreceği ilk yer bahçenizdir. Biçilmiş çimenler, bahçenin bir köşesine yerleştirilmiş bahçe mobilyaları, özenle ekilmiş çiçekler; hepsi bir bahçenin dekorasyonu için önemli birer ayrıntıdır. Peki değişen mevsimlere göre bakımını, temizliğini ve dekorasyonunu yaptığınız bahçeniz için daha fazlasını hayal etmek istemez misiniz?

Bahçe aydınlatması

Evindeki doğaya, yani bahçesine aşkla bağlı olanlar için güzel ve dekoratif bahçe ışıkları iyi bir alternatiftir. Hem geceleri bahçenizi aydınlatmak hem de bahçenizde farklı bir atmosfer yaratabilmek için dekoratif bahçe ışıklarından faydalanabilirsiniz.

Evinizin etrafında büyük bir bahçe varsa, güzel bir peyzaj düzenlemesi gerekir. Peyzajın tamamlayıcısı olarak, örneğin bahçe kapısından evinize giden yol üzerinde kullanacağınız lambalar sayesinde evinize ulaşan yol karanlıkta masalsı görünecektir. Karanlık bahçede ışıklar arasında yürümenin keyfini sürebilirsiniz.

Bahçe aydınlatma

Bahçedeki masanızın üstüne yerleştirdiğiniz lamba akşam sofralarınızı aydınlatırken size de yemeklerin tadına varmak kalır. Çiçeklerinizin etrafına yerleştirdiğiniz lambalar onların geceleri daha da güzel görünmelerini sağlar. Havuzunuzun etrafına koyduğunuz lambalar  hem sizi ve çocuğunuzu tehlikelerden koruyacak hem de bahçenize renk katacak.

Birbirinden şık, birbirinden modern aydınlatma araçları ile karanlıkta ışıl ışıl parlayan bahçenizde aileniz ve misafirlerinize harika bir atmosfer yaratmış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu