Kartonworks’ten yenilikçi ve çevreci mobilyalar

Kartoworks’ün mukavva kullanılarak tasarlanan mobilyaları, hafif ve sağlam olmaları ile kolay kullanım imkânı sunmaları açısından beğeni topluyor.  

Mete Mordağ tarafından oluklu mukavvadan oluşturulan ve sadece dakikalar içinde herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kurulabilen mobilyalar hayatı kolaylaştırıyor. Mukavvadan üretilmelerine rağmen sağlamlıkları ile dikkat çeken mobilyalar, çevreci ve modern tasarımlara önem verenler tarafından tercih ediliyor.  Evlerden ofislere, fuar ve tanıtımlardan özel etkinliklere kadar geniş bir kullanım yelpazesi bulunan ürünler pratik olmalarıyla da dikkat çekiyor.

Ürünlerinin adlarını çevreciliğe vurgu yapmak amacıyla Kalahari, Meke, Antartika ve Sahara gibi çöl isimlerinden seçen Kartonworks, seçtiği malzeme itibariyle de geri dönüşüme dikkat çekiyor.

Kalahari modeli hem sehpa hem de tabure olarak kullanılabiliyor. Akılcı katlama yöntemleriyle oluşturulan Meke, led aydınlatma sunan lambader ünitesi bulunduruyor.  Antarktika, yatay ve dikey kullanımlı özgün tasarımıyla fonksiyonelliği ve özgürlüğü birleştiriyor.  Sahara ise, 1,6 kg ağırlığı ve 150 kg taşıma kapasitesi ile şaşırtan ürün, farklı renk ve desen seçenekleri ile evlere uygun özelleştirme ve çeşitlendirme olanağı sağlıyor.

Kartonworks KalahariKartonworks Antarktika

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu