Kelebek Mutfak’tan heyecan yaratan “Lydia&Myra” koleksiyonu

Kelebek Mutfak, cesareti yansıtan kırmızı ile masumiyetin sembolü beyazı buluşturduğu “Lydia&Myra” koleksiyonuyla evinize renk katıyor.

Kullanıcıya ve mekâna özel tasarımlarıyla mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandıran Kelebek Mutfak, “Lydia&Myra HG Beyaz&Kırmızı” modeli ile kullanıcıya heyecan veren mutfaklar yaratıyor.

Lydia&Myra, kullanışlı detayları, uyumlu renklerle birleştiriyor. Görselliğin üst düzeyde bulunduğu Lydia&Myra’nın estetik ve işlevsel kırmızı cam kapakları, camın doğal yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. Kaliteli mobilya donanımının kullanıldığı koleksiyonun, kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip, 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, kullanıcının rahatlıkla uzanabileceği alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketleri de en aza indirgenmiş oluyor.

Koleksiyonun, yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor. Ayrıca farklı kulp ve kapak seçeneklerinin sunulduğu koleksiyon, bu özelliği ile her türlü mekâna uyum sağlıyor.

İşlevsel tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Lydia&Myra koleksiyonu, Kelebek Mutfak’ın diğer tüm ürünleri gibi insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu