kibrID MATERIAL’nin Duvar Panelleri göz dolduruyor

Dünya markalarının koleksiyonlarını Türkiye’de satışa sunan kibrID MATERIAL, bu kez 3DWalldecor’dan ithal ettiği Mineral serisi duvar panelleri, şıklığın ve rahat kullanımın adresi oluyor.

kibrID MATERIAL’in yeni üç boyutlu duvar panelleri koleksiyonu olan Mineral’in ürünleri, darbe emme, nem düzenleme, ses geçirmeme özellikleri ile tüketicinin ihtiyaçlarına çözüm olurken, kusursuz görünüşünden ödün vermiyor. Seride yer alan Moonscape, Diamond, Folds ve Facet modelleri ile dekore edilen mekânlar, şıklıkları ve farklılıkları ile çarpıcı hale geliyor. Saramayan, zamanla daralıp genişlemeyen karolar, duman oluşturmama ve alev yayamama özelliği ile yangına karşı da dayanıklı. Sağlık yönetmeliklerine göre zararsız olduğu tespit edilen karolar, çevre dostu malzemelerden üretiliyor.

Sağlık yönetmeliklerine göre insan sağlığına zararsız olduğu kanıtlanan doğa dostu karolar, pratik şekilde uygulanabilmektedir. Sadece beyaz seçeneği bulunan serinin ürünlerini dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. İnce ve hafif olmasına rağmen cam elyafı takviyesiyle güçlendirilen karolar birbirine kusursuz uyum sağlıyor ve otomatik desen tekrarı oluşturuyor.

Mineral koleksiyonunun ürünlerinin ebatları ise şöyle;

Kalınlık: 10 mm

En, boy, yükseklik: 500mm X 500mm X 30mm

Ağırlık: Seride yer alan modele göre 3,5 – 4,5 kg arasında

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu