Kids&Teens’ten bebek odası koleksiyonu

 

Bebek odası dekorasyonunda ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler, Alemo’nun Kids&Teens markasının bebek odası koleksiyonunda.

Heyecanla ve merakla beklenen bebek odası koleksiyonunu anne adaylarının ve annelerin beğenisine sunan Alfemo’nun Kids&Teens markası, bu alanda yaptığı üretimde “en önemli ve ilk önceliğini” bebeklerin sağlığı ve güvenliği olarak belirledi. Kids&Teens,bebeklerin hassas bünyelerine uygun olarak geliştirilen, merkezi İsveç’te bulunan SP Technical ResearchInstitute of Sweden ve TSE tarafından belgelendirilmiş, E0 normlarında malzemeyi bebek odalarında kullanan Türkiye’nin ilk ve tek markası oldu.Türkiye’de ilk E0 Formaldehit Emisyon Belgesi ile bir ilke imza atan Alfemo, Kids&Teens’inE0 normlarına uygun olarak ürettiği bebek odalarıyla insana ve yaşama verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

Mobilya malzemelerinde kullanılan bazı maddeler bebek sağlığını olumsuz yönde etkilemekte hatta bebekler için büyük bir tehlike ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle Avrupa Birliği, sağlık sorunları riski içermeyen ürünleri E1 standardı ile belgelemektedir. Ancak bebeklerin zayıf bağışıklık sistemine sahip olmaları sebebiyle, bebek odalarında çok daha sağlıklı ve güvenli olan, E0 normlarında malzeme kullanımı tavsiye edilmektedir. E0 standartlarındaki ürünler, sağlıklı ve güvenli olmasının yanı sıra antialerjk ve antibakteriyel özelliklere de sahiptir.

Bütün Kids&Teens ürünleri ayrıca, çocukların güvenliği ve sağlığı için, yalnızca yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip ürünlere verilen ve standartları Alman Standartlar Enstitüsü DIN (DeutscherIndustrieNormenausschuss) tarafından belirlenen,GS (GeprüfteSicherheit) sertifikasını taşımaktadır.Bebek odası dekorasyonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu