Kids&Teens’ten Eylül ayına özel kampanya

Eğlenceli ve şık tasarım mobilyaları ile çocuklara hayallerindeki odaları sunan Kids&Teenste çok özel bir kampanya başladı.

Eylül ayı boyunca devam edecek kampanya dâhilinde, Kids&Teens’in özel tasarım mobilyalarına KDV indirimiyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Kids&Teens’ten yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerde Türkiye’de ilk defa çocuklara özel olarak dizayn edilen; erkeklere Adventure, kızlara Lovely Young yatak hediyeniz var.

Disney, çocukların odasına konuk oluyor

Dünyanın 45 ülkesinde Disney ile lisans anlaşması bulunan Kids&Teens markası ile çocuklarınızı, Disney’in büyülü dünyası ile buluşturabilirsiniz.

Kids&Teen koleksiyonunda, 2’si orijinal Disney lisanslı olmak üzere, 10 Çocuk&Genç Odası serisi tüketicinin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonun dikkat çeken en önemli özelliği, serilerin tamamı çocukların farklı ilgi alanlarına ve karakterlerine hitap eden temalarla tasarlanmış olmaları. Uzay gemisi temalı Strato, sanata ilgi duyan genç hanımları edebiyat klasiklerindeki atmosferlere taşıyabilecek Ballerina, kardeşlerin aynı mekânda diledikleri odayı farklı şekillerde dizayn edebilme özgürlüğü sunan Color Mix, markanın çocuk ve genç odası tasarımına bakış açısının önemli örnekleri.

Çocukların en sevdiği çizgi kahramanların başında gelen “Cars” ve “Planes” Disney film karakterleri Şimşek McQueen ve Dusty de, Kids&Teens koleksiyonunda orijinal Disney lisansı ile çocuk odası takımlarına dönüştürüldü.

Tüm ürünlerde KDV indirimi ve dilerseniz Bonus Card’a 1 peşin 9 taksit fırsatıyla sahip olmak için size en yakın bir Alfemo mağazasına uğramanız yeterli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu