Klasik mobilyalarla etnik objeleri harmanlayın

Klasik mobilyalarınızla, etnik objeleri harmanlayarak evinizde farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Salonunuzda ferah bir hava oluşturmak için, duvar ve mobilyalarınızın rengini kahve ve tonlarında seçmenizi öneririz. Salonunuzda süet koltuklara yer verebilirsiniz. Raylı sistemli perdeler koltuklarınıza eşlik edebilir. Salonunuz geniş ise, ortasına cam bir sehpa yerleştirebilirsiniz. Salonunuzun ortasına yaydığınız el halısı ve duvara astığınız çarpıcı bir tabloyla modern mobilyalarınızı, etnik eşyalarla harmanlayabilirsiniz. Salonunuzda detaylara yer verin. Sehpanızın üzerine koyduğunuz farklı boylardaki mumlar, küçük heykeller salonunuzda aynı zamanda egzotik bir hava yaratacaktır. 

Banyonuzda klasik bir hava yaratmak için, eski bir sandığınızdan yararlanabilirsiniz. Sandığınızın üzerinde uygulayacağınız birkaç değişiklik ile sandığınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Onardığınız sandığı, üzerine bir lavabo yerleştirerek kullanabilirsiniz. Banyonuzda farklı bir atmosfer yaratmanızı sağlayacak. 

Yatak odanızda evinize hakim olan kahve tonlarının aksine beyaz rengi seçebilirsiniz. Işıktan olduğunca yararlanmak için yatak odanızda aynalı mobilyalar kullanabilirsiniz. Temizliği ve ferahlığı temsil eden beyaz rengi yine yatak örtüsü seçiminde de tercih edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu