Komili Hakiki Lezzet Atölyesi

Yetişkinlerin yaratıcılıklarını geliştirmek ve aşçılık sanatını daha yakından tanımaları için 17 ve 24 Nisan Cuma günleri gerçekleştirilecek olan “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi” etkinliğinde katılımcılar, mutfakta lezzetli et yemeklerine imza atacak.

Komili ve ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi”nde yetişkinler hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak.

Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 17 Nisan Cuma günü ve 24 Nisan Cuma günü de Sapphire EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleştirilecek et pişirme teknikleri atölye çalışmasına katılmak için EKS Mutfak Akademisi ile iletişime geçmek yeterli.

Kontenjanı 12 kişi ile sınırlı olan atölyeye katılanlar, EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde; et pişirme tekniklerini öğrenerek, pizzaiola bifteği, taze otlu pilav, narenciye soslu Akdeniz yeşillikleri salatası ve elmalı kolay pay yapabilecekler.

Keyifli vakitlerin, lezzetli yemeklerin adresi Komili Hakki Lezzet Atölyesi’nde katılımcılar, eğlenceli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkarak; “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” almaya hak kazanacaklar. Sertifika ile yaratıcılıklarını belgelen katılımcılar, geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

Katılım ücretinin 50 TL olduğu atölye hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0216 325 15 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu

Tarih: 17 Nisan 2015, Cuma

Saat: 19.00 – 22.00

Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. No: 3-5/2 Kadıköy

EKS Mutfak Akademisi \ Sapphire AVM

Tarih: 24 Nisan 2015, Cuma

Saat: 18.30 – 21.30

Adres: Sapphire Alışveriş Merkezi Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1 Kağıthane

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu