Komili Hakiki Lezzet Atölyesi’nde İtalyan rüzgarı

Komili, tabiatın mucizesi zeytinyağını değişmeyen lezzetiyle sofralara taşıyor.

Yetişkinlerin yaratıcılıklarını geliştirmek ve aşçılık sanatını daha yakından tanımaları için 23 ve 30 Ocak Cuma günleri gerçekleştirilecek olan “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi” etkinliğinde katılımcılar, mutfakta harikalar yaratarak lezzetli İtalyan yemeklerine imza atacak.

Komili ve ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili Hakiki Lezzet Atölyesi”nde yetişkinler hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak. Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 23 Ocak Cuma günü ve Sapphire EKS Mutfak Akademisi’nde ise; 30 Ocak Cuma günü gerçekleştirilecek İtalyan yemekleri atölye çalışmasına katılmak için 50 TL ödemek yeterli.

Hakiki lezzet ustaları, birbirinden lezzetli İtalyan yemekleri yapacak

Kontenjanı 12 kişi ile sınırlı olan İtalyan yemekleri atölyesine katılanlar, EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde; taze domatesli salsa soslu carozzada mozarella, dört peynirli veya sebzeli risotto ile adaçaylı ve salamlı dana eti ruloları yapabilecekler.

Keyifli vakitlerin, lezzetli yemeklerin adresi Komili Hakki Lezzet Atölyesi’nde katılımcılar, eğlenceli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkarak; “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” almaya hak kazanacaklar. Sertifika ile yaratıcılıklarını belgelen katılımcılar, geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

Atölye hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için eksmutfak.com adresini ziyaret etmek veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu aramak yeterli.

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu

Tarih: 23 Ocak 2015, Cuma

Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. No: 3-5/2 Kadıköy

EKS Mutfak Akademisi \ Sapphire AVM

Tarih: 30 Ocak 2015, Cuma

Adres: Sapphire Alışveriş Merkezi Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1 Kağıthane

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu