Kompakt Philips EasySpeed Ütü

Kompakt Philips EasySpeed ütüler ile yaz sıcaklarında kıyafetlerinizin ütüsüne ayıracağınız zamanı en aza indirin.

Philips, Easyspeed ütüleri hem ütüye ayrılan zamanı kısaltıyor hem de özel fiyatı ile yazlıklarında uygun fiyatlı bir çözüm arayanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. EasySpeed ütülerin üçlü hassas ucu, seramik tabanın her noktasında eşit ısı dağılımı, sürekli buharı, şok buharı ve yüksek gücü, ütüleme işlemini hızlandırıyor.

5 özelliği ile daha hızlı bir ütü deneyimi vaadeden Easyspeed’in üçlü hassas uçları, optimum kontrol ve görünürlük sağlıyor. Bu üçlü hassas uçlar, tabanın her noktasına ısıyı eşit dağıtarak ve sürekli buhar vererek inatçı kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı, kumaş üzerinde kolayca kayan seramik taban ise kolay temizliği ile zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor.

2300 Watt’a kadar gücüyle sürekli yüksek buhar çıkışı sağlayan, 120 grama kadar ?ok buhar ve 35 gr/dakikaya kadar kesintisiz buhar çıkışı bulunan EasySpeed’de, asılı kumaşların kırışıklıklarını gidermek için dikey buhar özelliği de bulunuyor.

Kirecin ütüden kolayca dışarı atılmasını sağlayan çift etkili kireç temizleme özelliği sayesinde EasySpeed’in performansını korumak için kirecini ayda 1 temizlemek yeterli oluyor. Gözetimsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanan Philips EasySpeed’in daha fazla denge için sağlam ütü yuvası bulunuyor.

Damla durdurma sistemi sayesinde ütü yaparken akan damlaların leke oluşturmasını engelleyen EasySpeed ile hassas kumaşlarınızı su lekelerinden endişe etmeden, düşük sıcaklıklarda ütüleyebilirsiniz.

Philips EasySpeed Plus Buharlı Ütü GC2048/80’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 184,99 TL, GC2042’nin satış fiyatı ise149,90 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu