Konsol Nasıl Dekore Edilir?

Salondaki boş alanlar için genellikle benzer çözümler uygularız. Tablo ya da büfe ile duvarları doldurmaya çalışır. Olmadı birkaç kanepe daha alırız. Oysa şık bir konsol tüm dekorasyonu estetik bir şekilde etkileyebilir.

Tablolar kanepelerin yanı sıra konsol çözümünü de muhakkak aklınızda bulundurun. Evdeki dağınıklığını toplamanıza yardımcı olacak bu çözüm, estetik bir imkan da sunar.

Incorporated
Görsel: Incorporated

Konsolu Nasıl Kullanabiliriz?

Modern koltuk takımları, halılar, aksesuarlar gibi oturma odanızın dekorasyonundaki temel unsurlara, vitrin ve konsol gibi öğeler ekleyin. Daha nostaljik seçimler için camlı dolapları tercih edebilirsiniz. Eskitme tarzı dolaplar ve canlı renklerdeki konsollar salonunuza farklı bir ahenk katacaktır.

JS Interiors LLC
Görsel: JS Interiors LLC

Konsola sevdiğiniz objeleri yerleştirin. Fotoğraf çerçeveleri ve seramik tabaklar da dekorasyon için tamamlayıcı olabilir. Evinizdeki konsepti değiştirmek için yeni mobilya almak yerine, vitrin ve konsolun rengini ağartarak, eskitme görünümüne sahip olabilirsiniz.

Evinizdeki konsolu dekorasyona tezat bir renge boyayarak konsepti çeşitlendirebilirisiniz. Bu, dekorasyonunuzu da hareketlendirecektir.

Renewal Design-Build
Görsel: Renewal Design-Build

Ahşap eşyalar nostaljik bir ortam yaratmak için her zaman idealdir. Salondaki ahşap konsolunuzun üzerine yerleştirdiğiniz bir aynayı eski bir kolyenizle süsleyebilirsiniz.

Konsolun üzerini, duvarlarınızı içi ailenizin fotoğrafları ile dolu olan çerçeveler ile süsleyin. Sevdiklerinizi görmek sizi mutlu edeceği gibi, ev dekorunuza da katkı sağlayacaktır.

Terrat Elms Interior Design
Görsel: Terrat Elms Interior Design

Salonunuzda bulunan ahşap bir konsolun üstünü renkli mumlarla süsleyebilirsiniz. Mumları konsolun üzerine dağınık bir şekilde yerleştirin.

Biblolar küçük olmasına rağmen en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Televizyon ve konsolun üstünü biblolarla süsleyebilirsiniz.

Modern Organic Interiors
Görsel: Modern Organic Interiors

Modern tarzda duvar kağıtları ile koyu renk bir antika ahşap konsolun oluşturacağı tezattan faydalanabilirsiniz.

İki konsolu yan yana getirip üzerine ahşap bir blok yerleştirerek de kullanabilirsiniz. düşünebilirsiniz. Konsolları üstüne yerleştirilen ahşap parça çekmecelerin açılmasını engellemeyecek şekilde yapılmalı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu