Kumaşlarınızı değerlendirin

Zamanında alınan, çoğu kullanılmayan veya kullanıldıktan sonra artanının saklandığı kumaşları değerlendirebilirsiniz.

Dolap bekleyen kumaşları koltuk örtüsü, masa örtüsü, yatak başı kılıfı veya koltuk kenarlarında dekoratif parçalar olarak kullanabilirsiniz.
Kimi zaman koltukların kirlenmesini önlemek, kimi zamansa koltukların renklerini değiştirmek amacıyla örtü kullanılır. Bir köşede bekleyen kumaşlarınızı sizde koltuklarınızı örtmek için kullanabilirsiniz.

Aile içinde vereceğiniz küçük bir kokteyl için şık bir masa hazırlayabilirsiniz. Masa düzeninde göze ilk çarpan şey masa örtüsüdür. Masaya şık bir hava katmak için özellikle beyaz renkteki kumaşları kullanabilirsiniz. Kumaşların kenarına dikeceğiniz danteller ise, kumaşa şık bir görünüm kazandıracaktır. Örtünüzü özellikle ahşap sehpalar üzerinde kullanın. Daha hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Özellikle kız çocuklarının odası daha cicili, bicilidir. Çocuğunuzun odasını daha şık bir hale getirmek için yatak başını kumaşla kaplayabilirsiniz. Kumaş rengini seçerken, odada hakim olan renkleri göz önünde bulundurun. Ayrıca, yatak başını kapladığınız kumaşla dekoratif yastıklar ve abajur şapkası yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu