Kusursuz Bir Yaz Partisi İçin

Kusursuz bir parti için bu önerilerimizi uygulayın.

Açık hava partisi organize ederken,

  • Konuklarınıza ikram edeceğiniz içeceklerin, lezzeti kadar, nasıl sunulduğu da önemlidir. Bardakların tepside kayıp dökülmemesi için, tepsiye; ince mantar bir plaka yerleştirin. 
  • Yemek masasında kullanacağınız örtünün, rüzgârdan savrulmaması için, köşelerine ufak aksesuarlar koyabilirsiniz. Ufak püsküllü aksesuarlar hem şık görünecek, hem de kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
  • Şişeleri kolay taşımak için ikişer ikişer olacak şekilde bir kumaşa koyun ve üstlerini bağlayın. Kolay kullanmanızın yanı sıra dekoratif bir görünümün de elde edeceksiniz. 
  • Karıncaları parti alanından uzak tutmak için, ilaç kullanmayın. Bir sprey şişesinin içine eşit miktarda su ve beyaz sirke koyun. Şişeyi çalkaladıktan sonra, kullanmak istediğiniz yerlere sıkın. Parti boyunca karıncalardan kurtulmuş olacaksınız.
  • Ekmek sepetinizin yüzeyine, sevdiğiniz bir ağacın yapraklarını yerleştirin. Yerleştirmeden önce yaprakların temiz ve taze olmasına dikkat edin.
  • Partide en çok yaşanan sıkıntılardan biri de bardakların karışmasıdır. Bunu önlemek için bardakların etrafına kalın paket lastiklerinden yerleştirin. Lastiklerin üzerine, bardak sahibinin ismini yazın. Bu şekilde bardakların karışmasını önlemiş olursunuz.

Açık havada yapılan toplantı ve partilerde detaylara özen gösterin. Küçük aksaklıklar, partinize gölge düşürebilir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu