L Koltuk Modelleri ile Kendi Stilinizi Yaratın

L koltuk modelleri ile salonunuzda kendi stilinizi yaratın. Hem küçük salonlar hem de büyük alanlar için tercih edebileceğiniz L koltuklar ile alandan tasarruf etmek mümkün.

L şekli tasarımcılar tarafından iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni; ister L masa veya raf olsun, ister koltuk takımı olsun L şeklindeki mobilyaların en önemli özelliği her zaman fazladan alan yaratmasıdır. Tam da bu yüzden L koltuk takımları son dönemlerde en çok tercih edilen mobilyaların başında yer alıyor. Siz de Divanev’in yaratıcı, estetik ve işlevsel L koltuk takımları ile hem aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayacağınız hem de kendi stilinizi sonuna kadar yansıtabileceğiniz mekanlar yaratabilirsiniz. Ancak önce L koltuk modelleri ve avantajlarına göz atmaya ne dersiniz? İşte yaşam alanınızın dekorasyonuna nefes aldıracak koltuk takımı seçerken dikkat etmeniz gereken kritik noktalar…

L Koltuk Takımı Minimalist ve Davetkar

Temiz çizgileri ve yerden tasarruf sağlayan etkileyici tasarımı ile L koltuk modelleri, yenilikçi mobilyalara ihtiyaç duyulan modern mekanlar için en ideal tercih. Günümüzde minimalizm giderek artan bir şekilde popülerleşiyor. Zenginlik ve lüks sembollerinin yerini minimalist mobilyalara bıraktığı bu günlerde siz de birkaç kanepe ve berjerden oluşan geleneksel koltuk takımları yerine, daha rahat, eğlenceli ve davetkar bir L koltuk takımı tercih edebilirsiniz.

Sıcak Ve Samimi Bir Ortam Yaratır

Evde dinlenebilmek için rahat, samimi bir ortama ihtiyaç duyarız. L koltuk takımları ve uygun dekorasyon ile; neredeyse hiç kullanılmayan büyük, resmi ve rahatsız edici oturma odalarına sıcak bir hava katabilirsiniz. Eve döndüğünüzde dört gözle beklediğiniz rahat dinlenme ortamını yaratmak için l şeklindeki koltuklar mükemmel olacaktır. Bu koltuklar sayesinde yağmurlu bir günde kıvrılıp kitap okuyabileceğiniz, uzanabileceğiniz veya sadece çay içebileceğiniz rahat ve samimi yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

L koltuk
L koltuk

Son Derece Esnek Ve Çok Yönlü

L şekilli koltukların bir diğer avantajı da esnek ve uyarlanabilir olmaları. Sabit bir şekle sahip normal kanepelerin aksine L koltuk takımı girmesi gereken alana yerleşecek şekilde uyarlanabilir. Ayrıca mekanlardaki köşeleri doldurabilir ve bu sayede kullanılmayan köşe alanlara olağanüstü değerler katabilir. Üstelik l koltuk takımları önünüze tatlı bir sehpa sığdırmak, içeceklerinizi koymak veya ayaklarınızı uzatmak için en uygun şekle sahiptir. Yataklı L koltuklar ise size ve misafirlerinize fazladan alan sağlayabilir.

Depolama Alanı Sağlar

Çoğu normal kanepeden farklı olarak L koltuk modelleri işlevsel doğalarına uygun tarzda; altında depolama alanları olacak şekilde tasarlanırlar. Bu ek depolama alanları sayesinde siz de duvarlarınızı eşya dolapları, raflar ve benzeri şeylerle doldurmak yerine daha serbest bırakabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca tercihinize bağlı olarak bu saklama alanlarına ilave minderler, yorganlar veya örtüler koyarak oturma odanızın rahat bir görünümle, açık ve havadar olmasını sağlayabilirsiniz.

Az Parçayla Daha Fazla Yaşam Alanı Sağlar

Birkaç kanepe ve berjerden oluşan bir oturma takımını satın almaktansa tek bir L koltuk takımı ve belki de yanına birkaç sandalye almak çok daha düşük maliyetli olabilir. Günümüzde zaten evler giderek küçülürken, sahip olduğumuz alan çok daha önemli bir hale geliyor. Bu açıdan baktığımızda L koltuk takımı üç kişilik tek bir kanepeden daha işlevsel olabilir. İşlevselliğin yanında size çok daha fazla alan sağlayacağına da emin olabilirsiniz. Farklı ve yenilikçi tasarımlarıyla stil sahibi mobilyalar üreten ve tüketici memnuniyetini ön plana çıkaran Yataş Grup’un yeni markası Divanev, modern mobilyaları ve özgün tasarımları sayesinde evinizin kalbi olan oturma odalarını daha keyifli bir mekan haline getirme fırsatı sunuyor. Oturma odalarınız için işlevsel ve estetik mobilyalar üreten Divanev kullandığı sağlam ve kaliteli malzemeler sayesinde size zarif olduğu kadar dayanıklı ürünler sunuyor. Siz de oturma odasına uygun, tarzınızı yansıtabileceğiniz çeşit çeşit l koltuk takımlarını Yataş Grup güvencesiyle Divanev’de bulabilir, siparişinizi vererek istediğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu