Le Cordon Bleu Şefleri ile Ücretsiz Gastro Show

Le Cordon Bleu şefleri ile ücretsiz Gastro Show’a davetlisiniz.

Etkinliğin çağrı metni:

“16 Ocak Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek Le Cordon Bleu Şefleri ile Gastro Show’da, Le Cordon Bleu Yönetici Eğitmen Şef Erich Ruppen; “Kabuklu Kuzu Kafes”​ ve Le Cordon Bleu Eğitmen Şefi Marc Pauquet​; “Kırmızı Şaraplı Çikolata Sos ve Armut ile Baharatlı Dacquoise” reçetelerinin yapımını ve sunumunu detayları ile anlatırken; Le Cordon Bleu Master Şefleri’nin mutfak tekniklerini ve püf noktalarını öğreniyor olacaksınız.

Kağıt kaleminizi alın ve 2 saat boyunca, büyülü Le Cordon Bleu dünyasına tanık olun.

Okulumuzu gezmek, Şeflerimizle tanışmak ve eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isteyen herkesi Ücretsiz Open House Gastro Show etkinliğimize bekliyoruz.”

Rezervasyon İçin

Kontenjan sınırlı olduğundan ad soyad ve iletişim bilgileriniz belirterek rezervasyon yapılmasını rica ederiz. Rezervasyon için 0216 564 93 98 ya da lecordonbleu@ozyegin.edu.tr

Katılım ücretsizdir.

Tarih: 16 Ocak Perşembe

Saat: 14.00 – 16.30

Yer: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü, Le Cordon Bleu İstanbul Mükemmeliyet Merkezi

Le Cordon Bleu İstanbul

2012 – Le Cordon Bleu İstanbul, Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile açıldı. Le Cordon Bleu Londra Bloombsbury meydanındaki yeni binasına tașındı. Le Cordon Bleu Malezya, Sunway Üniversite Koleji ile birlikte açıldı.Le Cordon Bleu Yeni Zelanda Wellington’da açıldı.

2013 – Le Cordon Bleu Türkiye ilk sertifika programı öğrencilerini mezun etti. Le Cordon Bleu Tayland, Asya’daki En İyi Mutfak Sanatları Okulu ödülünü kazandı. Le Cordon Bleu Filipinler, Manila’daki Ateneo Üniversitesi ile yapılan ișbirliği sonucu açıldı.

2014 – The Hundred-Foot Journey “Aşk Tarifi” isimli filminin lansmanına Le Cordon Bleu. Le Cordon Bleu Hindistan, öğrencilerine Otel ve restoran İşletmecilği dalında lisans eğitimi vermek üzere açıldı. Le Cordon Bleu schools worldwide participate in the launch of the movie The Hundred-Foot Journey. Le Cordon Bleu launches Bachelors in Hotel & Restaurant management in India.

2015 – Le Cordon Bleu’nün 120.yıldönümünü tüm dünyada kutlandı. Le Cordon Bleu Șangay ilk öğrencilerini kabul etmeye bașladı. Le Cordon Bleu Şili, Santiago’da Finis Terrae Üniversitesi ile yapılan ișbirliği sonucu açıldı.

2016 – Le Cordon Bleu İstanbul – Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Lisans Programı ilk mezunlarını verdi. Le Cordon Bleu, mevcut program yelpazesini genișletip devlet ve özel kurumlarla yeni ortaklıklar içine girerek faaliyetlerini çeșitlendirmeye ve açtığı yeni okullar ile uluslarası alanda kendini geliștirmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu