LG CordZero kablosuz elektrikli süpürge ile üstün temizlik

LG Electronics’in yenilikçi Smart Inverter Motor’u ve İleri Güç Kaynağı Teknolojisi ile üretilen LG CordZero kablosuz elektrikli süpürgeleri, üstün bir temizleme deneyimi sunuyor.

LG, IFA 2014’te CordZero™ serisiyle yepyeni ve yüksek kaliteli kablosuz elektrik süpürgeleri tüm kullanıcılarının beğenisine sunacak. CordZero™ serisi, kullanıcılara engelsiz, limitsiz ve sıfır zaman kaybıyla rahat bir temizlik deneyimi yaşatacak.

CordZeroile kablosuz üstün performans

LG’nin yeni kablosuz ve dahili hazneli elektrikli süpürgesi CordZero™, sürekli fişi takıp çıkarmadan, kablolar ayağınıza dolanmadan, temizlik süresini önemli bir biçimde kısaltan eşsiz bir temizlik deneyimi yaşatıyor.

CordZero™, yenilikçi lithium-ion güç kaynağı PowerPack  normal güç modunda kullanıldığında 200 watt’lık emme gücüyle 40 dakikaya kadar aralıksız çalışabiliyor. Geleneksel motorlara oranlar yüzde 28 daha küçük, yüzde 22 daha hafif ve yüzde 13 daha etkili olan LG Smart Inverter Motor, en yüksek performansı ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. 10 yıl ile sektördeki en uzun garanti süresine sahip LG Smart Inverter Motor, LG’nin dayanıklılık konusunda kendine güveninin en büyük göstergesi.

CordZero™, türünün tek örneği RoboSense teknolojisi sayesinde, kullanıcıyı gözlemleyerek motorlu tekerlekleriyle belirli bir mesafeden otomatik takip edebilen dünyanın ilk elektrikli süpürgesi. Bunun yanı sıra, CordZero™ Kompressor teknolojisi ile toz ve kalıntıları torbasız bir hazneye sıkıştırarak hijyenik bir şekilde atılmasını sağlayan dünyanın ilk motorize toz sıkıştırma sistemine de sahip.

CordZero 2 IN 1: En uzun süreli emme günü ve en rahat temizlik

LG’nin CordZero™ 2 in 1 ürünü Dual PowerPack, Smart Inverter Motor ve Anti-Tangle Brush teknolojileri, en uzun süreli emme gücünü ve en rahat temizliği sağlıyor. Süpürge, Dual PowerPack teknolojisi ile gelen lithium-ion çifte güç kaynağı ile normal moda 60 dakika, güç modunda ise 40 dakikaya kadar aralıksız çalışabiliyor.

HOM-BOT SQUARE ile sessiz temizlik

İnce tasarımı, 180 derecelik kolay dönebilen kafası ve gedikli dâhili fırçasıyla süpürme işlemini kolaylaştıran CordZero™ 2 in 1, çifte fonksiyonu ile sapı tam uzunluğa ayarlanabiliyor ve daha kolay taşınabilir hale geliyor.

Karanlıkta bile yüzeyleri tarayarak süpürülmesi gereken yerleri bulan Dual Eye 2.0 kameralı algılayıcılar ile geliştirilen HOM-BOT SQUARE, daha önce temizlenen yerleri hatırlayabiliyor. HOM-BOT SQUARE ayrıca, 60 dBA’lık düşük bir gürültü seviyesine sahip.

Yatak ve nevresimler için hijyenik bakım

Yüksek emme gücü ve 3 farklı temizlik ayarıyla geliştirilen, yatak ve nevresim temizleyici CordZero Bedding ile kullanıcılar, yataklarında ve nevresimlerinde biriken maddeleri kolaylıkla temizleyebiliyor. CordZero Bedding’in, çifte HEPA filtresi sayesinde evde koku, bakteri ve tozlar çok daha etkili bir şekilde yok ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu