LG Curved OLED TV Swarovski kristalleri ile süsleniyor

LG Electronics, üstün izleme deneyimini, seçkin tasarımlar ile birlikte sunmak için Swarovski kristallerini yeni LG OLED TV’de birleştirdi.

LG, yüksek kaliteli kristal üretiminde dünyaca ünlü mücevher markası Swarovski’den aldığı tasarım desteğiyle türünün tek örneği Curved OLED TV modelini, IFA Fuarı’nda tanıttı. OLED teknolojisinin kendinden aydınlatmalı piksellerinin sağladığı gerçekçi renkler ve parlak kristallerle kaplanmış şık standı ile birlikte LG’nin bu yeni televizyonu, evlere bambaşka bir hava katacak.

Kavisli ekran sayesinde ortaya çıkan ve televizyona havada duruyor efekti veren kristal standın üzerine SS8, 10 ve 12 olmak üzere 3 farklı boyutta toplam 460 parlak Aurora Borealis kristali en yetenekli ustaların el işçiliğiyle uygulandı.

Swarovski’nin en iyi kristalleri ile süslenmiş yeni LG Curved OLED TV, 16 kg’lık ağırlığı, 4 mm derinliği ve kavisli ekranı ile televizyon izleme deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. İzleyiciler, sonsuz kontrast oranı ile birlikte doğal ve keskin renklerin inanılmaz gerçekçiliğinde her pikselin canlılığını ayrı ayrı seçebiliyor.

Swarovski tasarımlı LG Curved OLED TV’nin bu yılın sonuna doğru Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu