LG Kömürlü Işık Fırın ve TrueSteam Bulaşık Makinesi

LG’nin yeni Kömürlü Işık Fırın’ı ile lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirirken, LG TrueSteam Bulaşık Makinesi ile de tasarruflu bir yıkama yapmak mümkün.

LG Electronic, IFA 2014’te evlerde, barbekü tadında sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiren yeni Kömürlü Işık Fırın’ını görücüye çıkardı.

Üstün pişirme olanağı, üstün kullanım kolaylığı

Hem fırın, hem de mikrodalga olmak özelliği taşıyan bu ürün, alışılagelmiş fırınlara göre kullanım kolaylığı ve üstün bir pişirme olanağı sunuyor. Fırın, kömür filtresi sayesinde yemeklerin içine yoğun bir ısı akışı sağlarken, bu hızlı ve derin ısı dağılımı ile mükemmel sonuçlar elde ediliyor.

A+++ bulaşık makinesi ile kolay temizlik

LG’nin Interver Direct Drive teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlayan bulaşık makinesi, TrueSteam özelliği ile makinenin Steam Power modundayken basınçlı püskürtme ve yüksek sıcaklıktaki buhar sayesinde bulaşıklardaki en inatçı yemek artıklarını bile rahatlıkla temizleme niteliği taşıyor.

Makinenin gömülü buhar jeneratörü tarafından kontrol edilen sıcaklık ve basınç ise, yanmış veya kurumuş gıdaları kolaylıkla yok ediyor. Steam Dual Spray özelliği, yumuşak ve sert gıda kalıntılarını su ve enerji tasarrufu sağlayarak yıkayabiliyor.

Bu yeni ürün, yıkama süreci bittikten sonra ileri teknoloji UV ışınları ile bakterilerin yüzden 99.9 oranında yok olmasını sağlıyor. TrueSteam özelliği, hem yıkamadan daha fazla hijyen alınmasını, hem de bu hijyenin 4 saat boyunca korunmasını mümkün kılıyor. LG’nin SmartRack sistemi ise, değişik şekillerdeki tabak, kase veya tava gibi ürünlerin makineye rahatlıkla yerleştirilmesini sağlıyor. Silence On sistemi ile LG bulaşık makinesi, ortama göre ses seviyesini ayarlayarak 38dB’e kadar düşürebiliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu