LG Music Flow Hoparlörler

LG’nin birden çok odalı kullanım için kablosuz akıllı Hi-Fi ses sistemi ile LG Music Flow Hoparlörler yeni yılda tüm Türk müzikseverlerle buluşuyor.

LG Music Flow akıllı ve rahat kullanımının yanında üstün ses kalitesiyle, çok odalı kullanım için kablosuz ses sistemleri kavramını yeniliyor. Dışarıdan eve döndüğünüzde dinlediğiniz müziği doğrudan ve kesintisiz olarak LG Music Flow’a aktarabilir, evinizin sizi o anda dinlediğiniz müzikle karşılamasını sağlayabilirsiniz. Evin içinde oda değiştirdikçe müziğin sizi takip etmesini ya da evin tüm odalarında dinlediğiniz müziğin yankılanmasını tercih edebilirsiniz. İster tek ister birden çok LG Music Flow hoparlör kullanarak adım adım evinizin her köşesini müzikle doldurabilirsiniz.

LG Music Flow ek hoparlörlerle müzik zevkini bir kat daha artırıyor. Çoklu oda modu sayesinde evinizde verdiğiniz bir parti sırasında aynı şarkıyı bağlantılı bütün hoparlörlerde ya da farklı şarkıları farklı odalardaki hoparlörlerde oynatabiliyor.

LG Music Flow’un bağlantı özellikleri sayesinde her türlü akıllı cihaza tek bir tuş ile bağlanabilir ve yine tek bir tuşla istediğiniz kaynaktaki müzikleri dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda uzak bağlantıyla LG Music Flow’dan akşam eve gelecek misafirleriniz için müzik tavsiyesi de alabilirsiniz. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Music Flow uygulaması ile tüm sistemi tek cihazla yönetebilirsiniz. Uygulamadaki Mood Station özelliği ile her atmosfere uygun oynatma listelerini seçebilir, Spotify, Deezer, Napster ve TuneIn gibi kapsamlı müzik uygulamaları üzerindeki milyonlarca şarkıya tek parmak hareketiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu