Livving Basic koleksiyonu sofralarda sofistike bir hava yaratıyor

Sadeliği ve zarafeti, doğal malzemeler ile birleştiren Livving, peçete ve Amerikan servislerden oluşan Basic koleksiyonuyla sofralara sofistike bir hava katıyor.

Koleksiyonlarında tasarım ve sadeliğini ön plana çıkaran Livving doğayı, yüksek kalite işçilikle yüzde 100 keten kumaş üzerine işleyerek evlerimize taşıyor. Livving’in Basic koleksiyonu ise, yumuşak renk tonlarıyla esnek bir kullanım olanağı sağlarken, sofralarında kendi tarzlarını oluşturmak isteyenler için bir alternatif oluyor.

Sadeliğin derin anlamını zarif bir şekilde yansıtan Basic koleksiyonu, modernizmin genel yaklaşımını özetleyen Mies van derRohe’nin ünlü mottosu “Less is More” (Az olan çoktur) felsefesinden yola çıkarak tasarlandı. Bej ve krem rengi keten üzerine farklı renkte nakış seçeneklerine sahip olan Basic Amerikan servis ve peçeteler, sofralarda doğal tonların verdiği sakinliği hissettiriyor.

Basic, kullanıcıya farklı kullanım seçenekleri sunuyor

Basic koleksiyonundaki ürünler, desensiz olmalarıyla tek bir modele bağlı kalınmadan farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Hem aksesuar ekleme, hem de şekil verme bakımından oldukça esnek bir kullanım sağlayan koleksiyon, farklı tarzlarda dekore edilmiş mekânlarda, farklı zevklere hitap edebiliyor.

Basic peçeteleri, ütü yardımıyla keskin hatlı şık bir görünüm kazanabilirken, buruşuk bırakılması halinde bohem tarza da dönüştürülebiliyor. Bunun yanı sıra, peçetelere çiçek ve kurdele gibi küçük detaylar da eklenebiliyor. İstenildiği takdirde Livving’in Berry grubu Amerikan servis ve peçeteleriyle, Colormix’in bardak altları ile de kombinlenebilen Basic koleksiyonu, sofralarda yaratıcı tasarımların oluşturulmasına imkân tanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu