Livving, Keten Havlu Serisi

Livving, %100 keten kumaştan ürettiği havlu takımlarıyla doğayı banyolara taşıyor.

El ve yüz havlusu olmak üzere iki farklı boyda üretilen % 100 keten havlular, nötr renk tonlarıyla bahar mevsiminde yenilenmeyi müjdeliyor.

Banyoların tamamlayıcı parçaları olan havluları 4 farklı koleksiyonda üreten Livving, her tarz banyo dekorasyonuna hitap ediyor. Banyolarında sadeliğin huzurunu yaşamak isteyenler için basic modeller vazgeçilmez olurken, daha spor bir görünüm sevenler için ise çizgili havlular ön plana çıkıyor. Romantizmi evinin her köşesinde hissetmek isteyenler için tasarlanan Livving’in çiçekli havluları da bahar enerjisini banyolara taşıyor.

Livving’in üretim öncesi ve sonrasında kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı, uzun ömürlü kullanım sunan dayanıklı ürünler ortaya çıkarıyor. Livving’in havlu koleksiyonları da kolay temizlenebilme ve uzun süreli kullanım özellikleri sunuyor.

Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen tasarımlar, çamaşır makinesinde 30 veya 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu