Livving’den sıcacık nevresim ve yatak örtüleri

Livving, üst kalite pamuk ipliğinden dokunan yastık, çarşaf ve nevresimler, taş yıkamalı pamuk yatak örtüleri çeşitli renk ve modelleriyle konfor ve şıklığı sade bir şekilde yatak odalarınıza getiriyor.

Livving yatak örtüsü

Kış mevsiminin sarıp sarmalayan duygusu, Livving’in her tarza hitap edebilen yatak takımlarıyla içinizi ısıtacak…

Üst kalite pamuk satenden tek kişilik, normal boy çift kişilik ve büyük boy çift kişilik olmak üzere üç ayrı boyda üretilen nevresim takımları% 100 pamuk içeriğe sahip. Dokunulduğunda farkın hissedileceği kadar sıkı dokunan kumaşlar, kullanıcılarına hem dayanıklılık hem de konfor sağlıyor. Kalitenin yanı sıra zarif desenler ve sade aksesuarlar ile birleşen modeller, yatak odalarını güzelleştirmek isteyenlere eşsiz bir uyku deneyimi vadediyor.

Livving’in % 100 pamuk jakar kumaştan, Portekiz’de üretilen yatak örtüleri ise özgün desenleri, farklı renk seçenekleri ve sade tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. İmalat sonunda yapılan “taş yıkama” işlemi ise örtülere modern bir görünüm ve yumuşak bir dokunuş kazandırıyor. Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen tasarımlar, çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına kolaylık ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu