Masa düzeninde dekoratif meyveler

Masa düzeninde taze meyveler kullanarak göz alıcı bir orta parçası hazırlayabilirsiniz.

Masa düzeninde bir parça yaratıcılıkla birbirinden güzel düzenlemeler yapmak mümkün. Belli bir konsept ya da belli bir renk seçimi ile başlayıp, tüm parçaları bu kılavuz ile oluşturmak en kolay yöntem.

Sofrada taze meyveler kullanarak da çok taze ve modern bir atmosfer yaratabilirsiniz. Seçeceğiniz meyvelerin sofrada kullanacağınız masa örtüsü, çatal bıçak takımı, tabaklar gibi diğer unsurlarla da uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Meyveleri orta parçası olarak mumların etrafına dizerek kullanabilirsiniz. Mumları farklı boylarda seçmek, orta parçasına hareket katacaktır.

Meyve ve mumlarla hazırladığınız orta parçanızın içine taze meyve yaprakları eklemeniz de etkiyi arttıracaktır. Peçete halkalarınızı masa düzeninizde yakaladığınız naturel havayı bütünlemek için doğal malzemeden seçebilirsiniz.

Orta parçada kullandığınız mumların ufak boylarını da masa üzerinde tekrar kullanarak, etkiyi çoğaltmış olursunuz. Bu ufak mumlar için cam mumluk kullanabileceğiniz gibi, peçete halkalarında tercih ettiğiniz doğal malzemeden mumluklar da kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu