Masa Düzeninde Sonbahar

Bu düzenlemeler ile sofranıza sonbahar getirin.

Sonbahar yaklaşırken, sofranızı da sonbahar teması ile düzenleyebilirsiniz. Bu hem birlikte yediğiniz yemeklere renk ve keyif katacak, hem de özellikle çocuklar için sofrayı daha eğlenceli bir hale dönüştürecektir.

Tabaklar: Sonbahar renklerine uygun tabaklarınızı çıkarın. Tabaklarınızı birbirine uyumlu iki farklı renkte kullanmak en iyi sonucu verecektir.

Tabak Altlığı ve Peçeteler: Tabaklarınızın altına yine aynı tonlarda ve ideal olarak peçetenizle aynı desende tabak altlığı yerleştirin.

Peçete Tutacağı: Kumaş peçetelerinizi sonbahara uygun deseni olan peçete tutacakları ile renklendirdikten sonra, tabaklarınızın üzerine yerleştirin.

Sonbahar Yaprakları: Masanızın üzerine sonbahar yaprakları serpiştirin. Bunlar yapma yapraklar da, bahçenizden topladığınız gerçek yapraklar da olabilir. Bu yaprakların da peçete ve tabak altlıklarınızla uyumlu sonbahar renklerinde olduklarından emin olun.

Mum: Masanızın ortasına yine sonbahar renklerinde bir mum yerleştirin. Mumluk da sonbahar temasına uygun olursa, bu etkiyi arttıracaktır.

Bardaklar: Renk ve desen konusunda aşırıya kaçmayı engellemk için, bardakları renksiz camdan seçebilirsiniz. Bu masanın renk ahengi içinde rahatlatıcı bir etki yaratacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu