Maya Tekstil “20. Yıl Özel Koleksiyonu” ile 25. Züchex Fuarı’nda

Türkiye’nin ilk kaz tüyü yastık-yorgan üreticisi Maya Tekstil, 25. Züchex Fuarı kapsamında PENELOPE 20. Yıl Özel Koleksiyonu’nu tanıtacak.

Maya Tekstil, kaz tüyü uyku ürünleri alanında faaliyet gösteren PENELOPE ile 25. Züchex Fuarı’na katılıyor. Züchex Fuarı kapsamında bu sene ilk kez düzenlenecek, ev tekstili ve dekorasyonuna dair her türlü ürünün yer aldığı Uluslar arası Ev Tekstili Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı Züchex Home’da özel koleksiyonu ile yer alacak olan marka, 14. Hall D04 numaralı stantta katılımcılar ile buluşacak.

TÜYAP Fuar Merkezi’nde, 3-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Züchex Home’da, Maya Tekstil’in sektördeki 20. yılı için özel olarak tasarlanan PENELOPe 20. Yıl Özel Koleksiyonu tanıtılacak.

 PENELOPE 20. Yıl Özel Koleksiyonu

PENELOPE 20. Yıl Özel Koleksiyonu, kaz tüyünün doğallığını şık tasarımlarla birleştirerek üretildi. 7’den 20’e herkese konforlu bir uykunun kapılarını aralayan koleksiyon, kaz tüyünün hafif, teri emen ve ısıyı dengeleyen yapısı; Premium uyku ürünleri ile tüketicilerin kendilerine en uygun yastık-yorgan seçimi yapmalarını ve böylelikle uyku bozukluklarının önüne geçmeyi mümkün kılıyor.

Ürünlerinde kaz tüyünün yanı sıra bambu, deve tüyü, yün, pamuk, elyaf gibi farklı dolgu malzemeleri de kullanan PENELOPE, bebe gurubunda ise, bebek ve çocuklar için sağlıklı uyku çözümleri sunuyor. Medikal yastık grubunda baş ve boyun ağrılarının önüne geçen ürünleriyle beğeni toplayan marka, yatakları koruyan ve ısısını dengeleyen ped ve alezlerinin yanı sıra uykuya dair pek çok farklı ürünü de portföyünde bulunduruyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu