Mehtap Serenity tost makinesi ve Vitamin Pınarı meyve sıkacağı

Teflon ve çelik ürünlerden elektrikli ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Mehtap, Serenity tost makinesi ve Vitamin Pınarı katı meyve sıkacağı ile çocuklarına hem pratik, hem de lezzetli şeyler hazırlamak isteyen ebeveynlerin yardımına koşuyor.

Çocuklara, okula gitmeden önce sıkı bir kahvaltı, okul dönüşünde hem pratik hem de lezzetli yiyecekler hazırlamak şart.

Aynı anda 4 tost birden pişirmek mümkün

Yüzde 100 yerli üretim olan çıkarılabilir plaklı ilk seramik tost makinesi olan Mehtap Serenity ile tosttan sandviçe, etten balığa kadar sağlıklı ve pratik lezzetler yapmak mümkün. Isıyı daha iyi muhafaza ederek enerji tasarrufu sağlayan Serenity, kullanıcıya aynı anda 4 tost yapabilme imkânı sağlıyor. Ürün ayrıca, yanmaz, yapışmaz ve çıkarılabilir seramik pişirme tabakası sayesinde rahat bir temizleme ve kullanım olanağı sağlıyor.

Meyvelerden alabileceğiniz en fazla suyu alın

Her türlü meyvenin suyunu son damlasına kadar sıkan Mehtap Vitamin Pınarı katı meyve sıkacağı, güçlü ve sessiz motoru, paslanmaz çelik gövdesi ve mikro eleği sayesinde kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Meyveleri kesmeden içine atabilme imkânı sunan ürünün, iki kademeli hız seçeneği, sert veya yumuşak tüm meyvelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini sağlıyor. Kolayca temizlenebilen yapısının yanı sıra, estetik ve şık tasarımıyla da göz alıyor.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu