Miele’in Yeni Ocak ve Fırın Serisi CulinArt

Miele, 25 program ve nem ilaveli pişirme fonksiyonu içeren yeni ocak ve fırın serisi “CulinArt”ı beğeniye sundu.

Miel CulinArt

CulinArt serisi 25 program ve nem ilaveli pişirme fonksiyonu haricinde, fırındaki yenilikçi yöntem olan nem ilaveli pişirme tekniği ile arzulanan pişirme sonuçlarına kolayca ulaşılabiliyor.

Tüm CulinArt fırınlar temel donanımında bulunan büyük pişirme haznesi, 76 litreiç hacim ile 5 adet raf,FlexiClip raylar, EasyControl cihaz kullanımı ve indirilebilir çevirme düğmeleri, 30° – 300°C kadar elektronik ısıayarı, zaman göstergesi, başlatma/durdurma programı ve önerilen derece göstergesi sayesinde çalıştırma gibi özellikleri bulunuyor. Ayrıca Turbo plus, alt-üst ısı, gril, turbo gril, intensif fırınlama, çözme, üstkızartma-pişirme ve kızartma otomatiği gibi özellikler içeriyor.

Fırın ve ocaklarda PerfectClean ve Pirozil arıtma programı da yer alıyor. Fırın iç hacmi, fırıntepsilerini ve tüm aksesuarlarını koruyor. Fırınlama sonrasında kalan artıkları su, bulaşık deterjanı ve bez ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Piroliz programı sayesinde, fırın iç hacmine sıçrayan yağlar yüksek ısı ile külleşiyor ve daha rahat bir temizleme sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu