Mimar Rem Koolhaas Marka Konferansı’nda

Kalebodur’un sponsorlar arasında yer aldığı, İstanbul’da düzenlenecek ‘Marka 2014 Konferansı’, mimarlık dünyasının en etkili isimlerinden Rem Koolhaas’ı ağırlıyor.

Alanında uzman birçok ünlü ismin konuşmacı olarak katılacağı ‘Marka 2014 Konferansı’na; Times Dergisi’nin belirlediği dünyadaki en etkili 100 kişiden biri seçilen, kuşağının en itibarlı isimlerinden biri olan mimar Rem Koolhaas da katılıyor. 18-19 Aralık 2014 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenecek konferansın ilk gününde, 2014 Venedik Mimarlık Bienali küratörü Rem Koolhaas, ‘Kentlerin Geleceği”  konulu bir konuşma yapacak.

‘Marka Konferansı’nın ardından Rem Koolhaas, Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor dizisinde Prof. Dr. Abdi Güzer’in sorularını yanıtlayarak, mimarlarla buluşacak. Bugüne kadar çok sayıda iddialı projeye imza atan ‘Pritzker Mimarlık Ödülü’ ve ‘Çağdaş Mimarlık için Avrupa Birliği Ödülü’ sahibi Rem Koolhaas, Kalebodur’un özel davetlisi olarak katılacağı bu toplantıda, Prof. Dr. Abdi Güzer ile birlikte mimarlıkla ilgili başlıkların yanı sıra son dönemin tartışılan konularında görüşlerini paylaşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu