Minimal bir banyo yaratın

Evinizin her köşesinde olduğu gibi banyonuzda da kendi tarzınızı yansıtın. Eğer tasarımdan yanaysanız ama sadelik sizin için hep ilk planda geliyorsa minimalist bir yaklaşımınızın olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizin her yerinde kendini hissettiren minimal havayı banyonuza taşıma zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Banyonuzda nasıl minimal bir hava yaratabilirsiniz?

Tek düzeliği ortadan kaldıran konseptlere her gün bir yenisi ekleniyor. Banyonuzu kendinizi rahat hissedebileceğiniz, aynı zamanda gözünüze hoş gelecek bir alan olarak düşünüyorsanız, banyonuzda denge , uyum ve s imetriyi aynı anda yakalamalısınız.

Banyonuzda minimal bir hava oluşturmak için, tercihinizi sade ama işlevsel mobilyalardan yana kullanabilirsiniz. Minimal banyolar d enilince akla ilk gelen beyaz renktir. Beyazın ağırlıklı olduğu banyoda metalik efektler kullanabilirsiniz. Eğer banyonuza biraz hareket katmak istiyorsanız, beyazla birlikle pastel tonlara da yer verebilirsiniz.

Minimal banyolarınızda mermer ve metal ilişkisini yakalamak da banyonuza hoş bir ambiyans katacaktır. Zemin ya da duvar fayanslarını seçerken pürüzsüz ve parlak olmalarına özen gösterin.

Banyolarınızda gereksiz detaylara yer vermemenizi öneririz. Mesela; tesisat borularının göze çarpmayacak şekilde konumlandırılmasına dikkat etmelisiniz.

Ne istediğinize karar verdikten sonra, bir uzman desteği almanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu