Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nden yaz kampanyası

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin yaz kampanyası ile bir klima alanlar KDV ödemiyor, aynı anda 2 klima almak isteyenler ise, ilk klimanın KDV indirimine ek olarak ikinci klimaya yüzde 50 indirimle sahip oluyor. 3 ürün almak isteyenlere de üçüncü ürünlerinde yine KDV indirimi yapılıyor.

Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+, A++, A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.

Mitsubishi Electric Klimalar yaz kampanyasıyla daha da tasarruflu

Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve evinin her köşesinde A+++ serinlik ve konforu yaşamak isteyenlerin tercihi olan Mitsubishi Electric Klimalar, enerji tüketiminde sağladığı avantajlar sayesinde, kullanıcının masraflarını da azaltıyor. Mitsubishi Electric Kalitesi’ni (MEQ – Mitsubishi Electric Quality) garantileyen Mitsubishi Electric Klimalar, çevreye ve insan sağlığına duyarlı.

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin yaz kampanyası, Kirigamine Inverter Duvar Tipi Split Klima Cihazlarında Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split ve Comfort Inverter Duvar Tipi Split Cihazlarda geçerli. Kampanya, 25 Ağustos 2014 tarihine kadar devam ediyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu