Mitsubishi Electric Klima’da Kampanya Devam Ediyor

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, hava sıcaklıklarının artması ve gelen yoğun talep üzerine klimada yaz kampanyasının süresini uzattı.

Mitsubishi Electric’in kampanya kapsamındaki enerji performansı yüksek, çevre dostu klimalarından satın alanlara satış bedeli üzerinden ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uygulaması, 30 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında ücretsiz klima bakım hizmeti ve Keşfetteam hizmeti ile en doğru klimayı seçme imkanı da sunuluyor.

Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+, A++, A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.

6 Modelde Büyük Avantaj

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin 30 Temmuz 2015 tarihine kadar sürecek Yaz Kampanyası; Kirigamine Inverter Duvar Tipi Comfort Plus, Kirigamine Inverter Duvar Tipi, Inverter Döşeme Tipi, Kirigamine Zen Inverter Duvar Tipi, Deluxe Power Inverter Duvar Tipi ve Comfort Inverter Duvar Tipi cihazlarda geçerli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu