Mitsubishi Electric’ten klimalarda kış kampanyası

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, kış kampanyası  ile 1.250 TL’ye varan indirim fırsatları sunuyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar Sezonsal Verimlilik Kriterleri’ne göre A, A+,  A++,  A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar’dan satın alanlar 1.250 TL’ye varan indirim fırsatından faydalanıyor. Yüksek enerji tasarrufunu indirim avantajıyla birleştiren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, kış kampanyası ile hem aile bütçesine hem ülke ekonomisine hem de çevreye katkı sağlamayı hedefliyor. Duvar tipi split modeller ile kampanyaya dahil döşeme tipi modellerde geçerli olan kışa özel kampanya boyunca Mitsubishi Electric Klimalar, Yapı Kredi World Kart’a özel 9 taksitle satışa sunuluyor.

Konfor ve tasarruf Mitsubishi Electric Klimalarda

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin kış kampanyasına hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan, üstün teknolojisi ile konforu yeniden tanımlayan FH serisi Yeni Kirigamine Klimalar da dahil. Ortamdaki toz, bakteri, virüs ve alerjenleri yüzde 99’a varan oranda nötralize eden özel filtre sistemi Plasma Quad, bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan, odada hiç kimse olmadığında otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçen 3D i-see Sensör ve hava akımı yönlendirme sistemleri ile Yeni Kirigamine daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir klima deneyimi sunuyor.

Mitsubishi Electric Klima kış kampanyasının geçerli olduğu modeller

  • Krigamine Inverter Duvar Tipi Split Klima (MSZ FH 25/35/50 VE; FH 25/35 VEHEZ)
  • Krigamine Zen Inverter Duvar Tipi Split Klima (MSZ EF 35/35/42/50 VE2W/VE2B/V2S)
  • Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima (MSZ SF 25/35/42//50 VE; MSZ GF60/71VE)
  • Comfort Inverter Duvar Tipi Split Cihazlar (MSZ HJ 25/35/50 VA)
  • Inverter Döşeme Tipi Cihazlar (MFZ KA 25/35 VA; MFZ KJ 25/35/50 VE)
  • Kampanya MSZ FH 50 VEHZ, S ve P serisi Mr. Slim cihazlar ve Multi Cihazlar dışındaki tüm duvar tipi split klimalar için geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu