MOBSAD Yaz Mobilya Trendlerini Açıkladı  

MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), evine yeni bir soluk getirmek  veya kış dekorasyonunu değiştirmek isteyen tüketiciler bilgilendirmek amacıyla, 2015 yaz mobilya trendlerini açıkladı.

Bu yaz, mobilyalarda kırmızı şarap ve kızıl kahveye çalan tarçın tonlarındaki marsala renginin hakim olacağını bildiren MOBSAD, bu yıl mobilyalarda çok renkli bir yaz olacağının sinyallerini verdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan, MOBSAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Küçük, geçtiğimiz yıllarda mobilyalarda sıkça kullanılan ceviz renginin bu yaz yerini yeşilin, pembenin, mavinin en güzel tonlarına bırakacağını, beyazın ve kreminin ise yine mobilya modellerinde görüleceğini bildirdi.

Yaz ayında pastel renklerin çiçekli desenlerle kombinleneceğini mobilyaların, modern görünümleriyle evlerin havasını değiştireceğini belirten Küçük, “Geçmişin izlerinden kopmak istemeyenler için  ise retro modellerle evlere yeni bir soluk gelecek.” dedi.  Küçük 2015 yaz mobilyalarında ağırlık kazanan marsala renginin özellikle mavi gibi soğuk tonlarla kombinlendiğinin altını çizdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu