Mutfak Dekorasyonunda Kara Tahtaya Yer Açın

Çocukluğumuzda sınıflarda karşılaştığımız kara tahta ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor.

Güzel bir mutfak dekorasyonu yapmak istiyorsanız kara tahta kullanabilirsiniz. Siz de mutfağınızda herhangi bir köşeyi ya da mutfağınızdaki eskimiş bir eşyayı kara tahtaya çevirerek değişik ve eğlenceli bir dekorasyon deneyebilirsiniz. Eskimiş buzdolabınızın kapağını, tezgahın üstündeki duvarı, kapınızın arkasını, yemek köşesini ya da göz önünde olan bir duvarı kara tahta boyası ile boyayarak mutfağınızda hoş bir dekoratif alan yaratabilirsiniz.

Buzdolabınıza iliştirdiğiniz notları, dağınık halde bulunan yemek tariflerini, yardımcınıza yapılmasını istediğiniz işlerle ilgili iletmek istediğiniz bilgileri, aklınıza gelen esprili sözleri ve daha pek çok şeyi yazarak süsleyeceğiniz kara tahta, yaşam alanınızı şık ve kullanışlı hale getirecektir.

Hobi mağazalarından makul bir fiyata edineceğiniz kara tahta boyası ve küçük bir silindir fırça, rötuş yapabileceğiniz başka bir küçük fırça, boya kovası gibi her evde bulunabilen basit malzemeler yardımıyla mutfağınızda rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.

Kocaman bir not defteri işlevi de görecek olan yeni dekorasyonunuz, hem aileniz hem de misafirleriniz için ilgi çekici ve şaşırtıcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu