Mutfakta harikalar yaratın

Kalplere giden yolun mideden geçtiğine inanlara fonksiyonel ve kaliteli ürünler sunan “mutfakta harikalar yaratın” teması, her yaştan kişinin kolaylıkla kullanabileceği pratiklikte ürünlerle yemek yapmayı bir keyif haline getiriyor.

Tchibo’dan sağlıklı, hijyenik ve lezzetli mutfaklar

“Mutfakta Harikalar Yaratın” temasıyla silikon muffin kapları, çift taraflı kullanılabilen kek ve pasta bıçakları, ev yapımı tartları ustalaştıran tart kalıpları ve kapaklı karıştırma kaplarıyla sağlıklı, hijyenik ve lezzetli tatlar yaratmayı kolaylaştıran ürünler 29 Ağustos itibariyle tüm Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve 444 2 826 numaralı sipariş hattıyla Tchibo severlerle buluşacak.

Tchibo’nun “Mutfakta Harikalar Yaratın” temasında yer alan bazı ürünler:

2’li Silikon Pişirme Kabı: Farklı pişirme sürelerine sahip makarna ve sebzeyi aynı anda pişirme imkanı veriyor. Defne yaprağı veya tarçın çubuğu gibi baharatları yemekten ayrı pişirebilme imkanı sunuyor. Delikli, suyu kolayca akıtılabiliyor. Katlanarak saklanabiliyor, yer kaplamıyor. -30, +210 °C‘ye kadar ısıya dayanıklı. Asma saplı, çapı 20 cm’ye kadar tencerelere uygun. Gıdayla temasa uygun. Fiyatı: 18,95 TL

3’lü Saklama Kabı: Taşıma saplı kapama sistemi sayesinde taşınması kolay. Kaliteli plastik. Hava geçirmeyen kapaklar her üç kap için de uygun. Kapama sistemi çıkarılabiliyor. Bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Sapı ile birlikte yaklaşık 21 cm. Dolum kapasitesi, her biri yaklaşık 750 ml. Gıdayla temasa uygun. Fiyatı: 28,95 TL

Mutfak Önlüğü: Uzunluğu ayarlanabilir askıları giyim konforu sunuyor. Standart beden. Uzunluğu yaklaşık

102 cm. %65 polyester, %35 pamuk. Kırmızı renkte. Fiyatı: 22,95

Çelik Tencere: İndüksiyonlu ocaklar dahil tüm ocaklarda kullanılabiliyor. 18/10 parlak paslanmaz çelik. Çok katmanlı sandviç tabanı sayesinde ısıyı depoluyor. 180 dereceye kadar fırında kullanılabiliyor. Gıdayla temasa uygun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu