Nespresso’dan yeni kahve makinesi: Lattissima Pro

Nespresso, tek tuşla pratik lezzetler hazırlayan Lattissima Pro kahve makinesini tüketicilerin beğenisine sundu.

Lattissima Pro kahve makinesi ile enfes sütlü tarifleri kolaylıkla hazırlayabileceksiniz. En ideal kıvamda Cappucino veya Latte Macchiato bir tuş ile kolayca komut vererek hazırlayabilen Lattissima Pro, sahip olduğu dokunmatik ekranı ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Buharlama teknolojisi ile en ideal kalitede köpük oluşturan cihaz, kullanıcının isteğine göre köpük yoğunluğu artırılıp, azaltılabiliyor.

Nespresso Lattissima Pro
Nespresso Lattissima Pro

Dokunmatik ekranı üzerinde açıklayıcı metinler ve ışıklandırmalı uyarılarla kullanıcıyı yönlendirerek kullanım kolaylığı sağlayan kahve makinesi, isteğe göre üç farklı miktarda kahve hazırlatabiliyorsunuz.

Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan Lattissima Pro kahve makinesinin parçaları bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor. 1,3 litre kapasiteli su, 0,5 litre kapasiteli süt haznesi bulunan Lattissima Pro, fincan desteği, damlama tepsisi, metal parçaları ve fırçalanmış alüminyum kaplamaya da sahip.

Nespresso Lattissima Pro kahve makinesini www.nespresso.com adresinden online sipariş ile, Nespresso Club hattından telefon ile veya Nişantaşı ve Suadiye Nespresso Boutique’lerden satın alabilirsiniz. Cihazın KDV dahil fiyatı 1.750 TL’dir.

Nespresso kahve makinesi: Lattissima Pro
Nespresso kahve makinesi: Lattissima Pro

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu