NG Kütahya Seramik’ten ahşap görünümlü karolar

Ahşabın vazgeçilmez zarafeti, NG Kütahya Seramik’in deneyimli ellerinde göz alıcı bir yalınlığa bürünüyor.

Üç farklı renk ve dekor seçeneği bulunan Rovere, mekânlara sadece ferahlık değil, sıcak bir atmosfer de kazandırıyor. İç ve dış mekanlarda ve ıslak zeminlerde kullanılabilen Rovere, ahşabın doğallığını yalın bir şıklıkla buluşturuyor.

NG Kütahya Seramik’in ahşap görünümlü yeni tasarımı Rovere, yenilikçi fikirlerle modern yaşam alanları yaratılmasını sağlıyor. Ahşabın vazgeçilmez zarafetini göz alıcı bir yalınlıkla buluşturan Rovere, ormanların doğallığını mekanlara getiriyor.

Doğaya ait görünümleri dijital ürün teknolojisi ile evlere taşıyan NG Kütahya Seramik, tasarımlara özgürlük sunuyor. Sade ama bir o kadar da gösterişli mekanlar yaratılabilen Rovere, üç farklı renk seçeneği ve modern desenleri ile sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Kahve, kiraz ve gri renklerinde mat ve parlak olarak sunulan teknik granit seramik, nano teknolojiyle üretiliyor.

21 x 122 santimetre ölçüsündeki rektifiye karolara özel bir teknikle ahşap görünümü kazandırılıyor. Rovere’yi iç ve dış mekanlarda dört mevsim kullanmak mümkün oluyor. Kolay temizlenme özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlayan karolar, mekânlara şık ve sıcak bir görünüm kazandırıyor. Büyük ebatlı karolar, mekanda az derz kullanılmasına neden olarak kusursuz yüzeyler yaratılmasını sağlıyor.

Evlerden mağazalara, alışveriş merkezlerinden özel mimari projelere kadar pek çok yerde kullanılabilen modern formlara sahip dekoratif karolar ile mükemmel kombinler yapılabiliyor. NG Kütahya Seramik kalitesini ahşap görünümüyle buluşturan Rovere, sofistike dokunuşlarla sıra dışı mekanlar yaratmayı mümkün kılıyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Merhabalar
  Ahşap görünümlü bu yykarıda yamladığınız hiç bir materyalin fiyatını nette bulamadım.Toplam 80metre kare iç zemin döşeme alanım var.Bana bunun için tabi parlak malzeme olmak üzere bir fiyat verilebilirmi.
  Saygılar
  Ertan çağatay

  1. Merhaba Ertan Bey,

   Bu bilgi için Kütahya Seramik’i aramalısınız: +90 274 225 12 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu