Odanıza göre renginizi seçin

Eviniz sizin için en önemli yerdir. Her bölümüyle ayrı ayrı ilgilenirsiniz. Hangi odanızda, hangi rengi kullanabileceğinizi düşündünüz mü?

Oturma odası: Evinizde en çok zaman geçirdiğiniz, dinlendiğiniz yerdir. Oturma odalarınızı sizi daha da dinlendirecek samur ya da taba rengine boyayabilirsiniz. Eğer televizyonla aranız iyiyse, odanızda yeşil rengini de kullanabilirsiniz. Yeşil rengin hakim olduğu oturma odanızda televizyon izleseniz de gözleriniz yorulmayacaktır.

Mutfak: Mutfakta genelde açık renkler tercih edilse de, sizin hangi rengi beğendiğiniz daha önem taşır. Sıcak bir ortamda yapılan yemekler daha lezzetli olacağı için, mutfağınızı çok sevdiğiniz bir renge boyayabilirsiniz.

Yatak odası: Yatak odalarınız evinizde kendinizi en güvende ve sakin hissettiğiniz yerlerdir. Bunun için yatak odalarınızda Cezayir menekşesi rengini kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız sarı renkli aksesuarlar odanızda sıcak bir hava yaratacaktır.

Yemek odası: Eğer yemek yemeği çok seven biriyseniz, yemek odanızda şeftali, şarap, kızılcık ve portakal renklerini kullanabilirsiniz. Bu renkler iştahınızı daha da açacaktır.

Banyo: ‘‘Ferah bir banyom olsun’’ diyenlerdenseniz banyonuzda beyaz, mavi ya da yeşil renklerini kullanabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu