Organik Çiftlikler – Palivor Çiftliği

Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy ilçesinde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine başladı.

Palivor Çiftliği, hem çiftlikte kendi ürettiği, hem de Trakya’da ürettirdiği ürünleri ile yöre halkına, ekonomik hayata ve sürdürülebilir kırsal kalkınmaya katkı sağlıyor.

Kırklareli ve İstanbul’daki modern ve uzman üretim tesislerinde özel ve kendine has reçeteleri taşıyarak nitelikli ulusal perakende zincirlerinde ürünleri hali hazırda satılan Palivor Çiftliği’nin Bebek’te açılan ilk mağazası çiftliğin en özel ürünlerini ve bu ürünleri kullanarak yapılan lezzetleri aynı çatı altında bulma imkanı sunuyor.

Soğuk et ve süt şarküteri ürünlerini, unlu mamullerini, sıcak tost ve hot dogları, ürünlerimizle yapılmış günlük sandviçleri, özel blend kahveleri, organik çayları, lezzetli tatlıları Palivor Çiftliği Mağazası’nda bulabilirsiniz.

Palivor Çiftliği Mağazaları, ayakta atıştırma ve al git alışveriş için tasarlanmıştır. Ayrıca paket servis hizmeti de vardır.

Mağaza: Manolya Sokak No: 9 Bebek İstanbul

Çiftlik Adres: Palivor Mevkii Yolu Avcılar Köyü PK. 39500 Demirköy Kırklareli

Ürün Sipariş Hattı: 0(212) 231 81 53

Diğer Organik Çiftlikler hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu