Organik Yaşam Festivali 4 Haziran’da Başlıyor

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Organik Yaşam Festivali’nde, organik yaşama dair her şeyi bulabilecek ve ayrıca birbirinden renkli sürprizlerle keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu geçirebileceksiniz.

Organik hakkında kamuoyunda oluşan bilgi kirliliği, tüketicilerin kafasında yüzlerce soru oluşmasına neden olmakta. Tüm bu soruların yanıtlarının, eğlenceli ve bir o kadar da bilgilendirici bir etkinlikle yanıtlamak için Organik Yaşam Festivali, Haziran ayında kapılarını tüm ziyaretçilere açacak.organik yaşam festivaliOrganik Yaşam Festivali’nde tüketiciler, organikle ilgili en doğru kaynaklardan bilgi edinme imkanı bulacak. Organik Bebek mamalarında dünya lideri HİPP’in ana sponsorluğunda ve Türkiye’nin en iyi organik tarım uygulamasına sahip ilk 5 çiftliğinden biri seçilen, YERLİM’in gold sponsorluğunda gerçekleştirilecek festivalde, kamu kurumlarından yetkililer, üreticiler, satıcılar, sivil toplum kuruluşları ve bilim adamları yer alacak. Festival süresince paneller, seminerler, yarışma ve eğitimlerle tüketicilere Organik Yaşam anlatılacak.

Organik konusunda toplumda bir farkındalık oluşturulması da hedeflenen Organik Yaşam Festivali’nde ayrıca keyifli workshoplar, lezzetli organik ikramlar, organik cilt bakım tüyoları ve daha birçok sürpriz de olacak. Minik tüketiciler için düzenlenecek renkli etkinliklerle genç kuşaklara hem eğlenme hem de organik hakkında bilgiler verilecek

Slow Time radyo sponsorluğunda gerçekleşecek olan DJ performansları ile de ziyaretçiler keyifli dakikalar geçirecek.

organik yaşam festivali

Organik Yaşam Festivali, Çocuk Eğitim Derneği miniklerinin sessizliğine kulak vererek bu kapsamda bir sosyal sorumluluk projesine de imza attı. Dernek bünyesinde 0 – 6 yaş arası engelli miniklerimizin okul menüleri organik sertifikalı ürünlerden oluşacaktır. Katılım ücretsizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu