Organik Yaşam Festivali Başlıyor

Organik gıda ve ürünlerle ilgilenenlerin bir araya geleceği Organik Yaşam Festivali’nde, organik hayata dair bilgilendirici programlar ve katılımcılar için sürprizler yer alacak.

Festival 5-6 Eylül’de Gerçekleşecek

Maçka Demokrasi Parkı’nda 5-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Organik Yaşam Festivali kapsamında, tüketiciler merak ettikleri sorular hakkında kaynağından bilgi alma imkanı elde edecek.

Organik üreticiler, satıcılar, sivil toplum kuruluşları ve bilim adamlarının da yer alacağı festivalde, paneller, seminerler, yarışma ve eğitimler de düzenlenecek.

Kimyasal İçerikli Temizlik Malzemelerinin Zararları Anlatılacak

5-6 Eylül’de düzenlenecek olan Organik Yaşam Festivali kapsamında, sağlıklı ve temiz bir yaşam oluşturabilmek için kullanılan kimyasal maddelerin kullanıcılara ve doğaya verdiği zararlara da değinilecek.

A’dan Z’ye Organik Tekstil, Organik İçeceklerin Önemi, Aroma Terapi ve Kozmetikte Neden Organik Ürün Kullanmayız, İlaçsız Yaşam ve İlaçlı Tedavi başlıklı panellerin de yer alacağı Organik Yaşam Festivali, katılımcıların bilgilendirilmesini ve toplumsal farkındalık oluşmasını hedefliyor.

Herkesin ücretsiz olarak katılabileceği Organik Yaşam Festivali hakkında detaylı bilgi almak için organikyasamfestivali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu