Organik Yaşam Festivali Eylül’de Başlıyor

Organik Yaşam Festivali,organik ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla, 5-6 Eylül 2015 tarihleri arasında Maçka Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Organik bebek maması üreticilerinden HİPP’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde tüketicilere organik ürünler ile ilgili en doğru kaynaklardan bilgiler verilecek. Festivale, kamu kurumlarından yetkililer, üreticiler, satıcılar, sivil toplum kuruluşları ve bilim adamları katılım sağlayacak.

Organik Yaşam Festivali kapsamında katılımcılara paneller, seminerler, yarışma ve eğitimler aracılığıyla organik yaşam anlatılacak. Organik yaşam konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan festivalde keyifli workshoplar, lezzetli organik ikramlar, organik cilt bakım tüyoları ve daha birçok sürpriz de yer alacak.

Çocuk Etkinlikleri Gerçekleştirilecek

Organik Yaşam Festivali

Organik Yaşam Festivali’nde çocuklar için de özel etkinlikler düzenlenecek. Çocuklar kendileri için hazırlanan renkli etkinlikler ile eğlenirken organik yaşam hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Ayrıca organiğin ana felsefesi olan sürdürülebilirlik uygulamaları,  çevre dostu teknolojiler, yenilenebilir enerji kaynakları ve geri dönüşüm konularında da farkındalık oluşturmak amacıyla festival süresince çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Festivale isteyen herkes ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek.

Organik Yaşam Festivali daha sağlıklı bir nesil oluşturmak için, organik yaşam hakkında katılımcıları bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Organik Yaşam Festivali

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu