Paola Navone’den Crate and Barrel’a özel koleksiyon

Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Paola Navone’nin sofra takımları, aksesuarlar ile masa ve sandalyelerden oluşan özel koleksiyonu, Crate and Barrel mağazalarındaki yerini aldı.

Paola Navone’nin, Amerikan mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel için özel olarak tasarladığı Como, Riviera ve Mallorca serileri, Ağustos ayı itibariyle tasarım severlerin beğenisine sunuluyor. Mimar, tasarımcı, görsel yönetmen, iç mimar, sanatçı ve proje yöneticisi kimliklerine sahip olan Navone, imzasını attığı koleksiyonda farkını hissettiriyor.

Tasarımcısının renkli dünyasını yansıtan ve mavi ve beyaz eşleşmesiyle Akdeniz esintisi taşıyan koleksiyondaki yemek takımları, çatal-bıçak setleri, tepsiler ve aksesuarların yanı sıra masa ve sandalyeler, yemek yemeyi ayrıcalıklı bir keyfe dönüştürüyor.

Tasarımcısının renkli dünyasını yansıtan ve mavi ve beyaz eşleşmesiyle Akdeniz esintisi taşıyan koleksiyondaki yemek takımları, çatal-bıçak setleri, tepsiler ve aksesuarların yanı sıra masa ve sandalyeler, yemek yemeyi ayrıcalıklı bir keyfe dönüştürüyor. “Fatma’nın Eli” formundaki tepsileri ve nazar boncuğunun mavisinden esinlenerek süslenen sofra takımlarıyla koleksiyon aynı zamanda, Türk kültürünün de izlerini taşıyor.

Siz de Paola Navone’nin bu özel koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız, Zorlu Center ve Akasya Acıbadem’de bulunan Crate and Barrel mağazalarına uğrayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu