Paşabahçe Mağazaları 57’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor

İlk mağazasını 1957 yılında Beyoğlu’nda açan Paşabahçe Mağazaları, 57’nci kuruluş yıldönümünde müşterileri için çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenliyor.

Paşabahçe MağazalarıKullanıcılara yüksek kalite cam ve cam dışı ürünler sunan Paşabahçe Mağazaları, 57’nci kuruluş yıldönümünü özel etkinliklerle kutluyor. Paşabahçe Mağazaları’na gelen müşteriler, “1957’den bu yana perakendecilikte 57’nci yıl” konseptiyle hazırlanan aktivitelerle karşılaşıyor.

Dünden bugüne Paşabahçe Mağazaları’nı anlatan nostaljik film, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatırken, ürün paketlerinde kullanılan “Hayat en güzel hediye” stickerlarının yerini, hafta boyunca 57’nci yıl stickerları alıyor. Bunun yanı sıra, Beyoğlu Paşabahçe Mağazası’ndan tüm alışveriş yapanlara kolonya hediye ediliyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, şunları söylüyor: “O dönemdeki hedef, Türkiye’de zücaciye perakendeciliğini tanıtmak, özendirmek ve cam ev eşyası kullanma kültürünün gelişmesine katkıda bulunmaktı. Bugün gelinen noktada Paşabahçe Mağazaları 11 ildeki 44 mağazası ve ileriye yönelik mağazacılık proje planları ile farklı bir yapıya bürünmüştür. Ev ve mutfak eşyası alanında müşterilerimize çok sayıda ve modern seçenekler sunuyoruz. Mağazalarımızda ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de tüketicisinin beğenisine sunuyoruz. Modern sofraların ihtiyaçlarına hitap etmenin yanı sıra ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile kültür mirasımızı oluşturan değerlerimizi de yaşatıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize en kaliteli, en farklı, en kullanışlı ürünleri buluşturmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu