“Ben Yaptım” setleri ile yaratıcılığınız konuşsun

Paşabahçe Porselen’in, ünlü kalem markası Edding ile birlikte hazırladığı “Ben Yaptım!” setleri, çay ve kahve keyiflerinize bambaşka bir heyecan katacak.

Kupa ve porselen dekorasyonuna yönelik üretilen ve rengârenk kalemlerden oluşan “Ben Yaptım!” setleri, sevdiklerine verecekleri hediyelerde kendilerinden bir iz olmasını isteyenler için harika bir alternatif oluşturuyor.

Setlerin içerisinde, bir porselen kupa ve 2 farklı renkte porselen boyama kalemi bulunuyor. Hayal gücünüzün ürününü yaratmak için kupanın, boyama kalemleri ile boyandıktan sonra kuruması için 15 dakika bekletilmesi yeterli oluyor. Bu süre içerisinde eğer ki farklı bir tasarım yapılmak istenirse, çizimler yıkanarak veya bir bez yardımı ile silinerek temizlenebiliyor. Çizimin ardından, önceden ısıtılmış 160 derecelik ev tipi fırında, 25 dakika pişirilen kupaya tasarım sabitleniyor. Böylece 8 farklı renk seçeneğiyle herkes kendine özel kupasını tasarlamış oluyor. Fırınlanmış kupalar, renkleri solmadan defalarca bulaşık makinesinde yıkanabilirken, yıllar içinde solan renklerin üzerinden tekrar geçilerek de eski formuna ulaşabiliyor.

“Ben Yaptım” setlerinin boyama kalemleri, içlerinde sağlığa zararlı katkı maddesi barındırmadığı için çocuklar da aileleri ile birlikte güvenli ve eğitici zaman geçirme şansı yakalıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu