Paşabahçe’den Yaza Özel Sürahi ve Kaseler

Paşabahçe, yaz günlerinde dondurma ve soğuk içecek ikramları için basic şişeler, Gordion ve Azur kapaklı sürahiler ile pratik servis imkanı sunuyor.

Soğuk yiyecek ve içecek ikramları için farklı ürün seçenekleri ile şık sunumlar yapmak isteyenlere hitap eden Paşabahçe, içeceklerin güvenle muhafaza edilmesini sağlayan Gordion ve Azur kapaklı sürahilerin yanı sıra, Vario kaseler ile tatlı ve dondurma sunumunu etkileyici hale getiriyor.

Sıvı tüketiminin önem kazandığı yaz aylarında, buzdolabının kapağına konulabilecek şekilde tasarlanan Basic şişeler ile içeceklerin hem güvenli hem de sağlıklı olmasını sağlayan Paşabahçe, estetik kulp tasarımları ile de kolay taşıma imkanı sunuyor.

Sıcak havalarda sıvı tüketimini artırmak  için tasarlanan 1,5 litrelik hacimli Gordion ve Azur kapaklı sürahiler ile ayran, limonata, meyve suyu ya da su ikramları için hem pratik hem de estetik bir servis sunmak isteyenlere hitap eden Paşabahçe, Vario kaseleri ile de sütlü tatlılar, komposto ve dndurma sunumunu ayaklı ve kulplu formuyla kullanışlı hale getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu