PENELOPE “Yastık Günleri” başlıyor

PENELOPE, Ağustos ayında Yastık Günleri’ni başlatıyor. PENELOPE’den yastık satın alan herkes, ikinci yastığa yüzde 50 indirimli sahip oluyor.

Türkiye’nin yastık ve yorgan markası PENELOPE, Ağustos ayını yeni bir kampanya ile karşılıyor. Ağustos ayı içerisinde Türkiye’nin ilk kaz tüyü yastık markası PENELOPE’den bir adet yastık alan herkes, ikincisine yüzde 50 indirimle sahip oluyor.

Her uyku pozisyonuna uygun olarak üretilmiş 40 farklı yastık çeşidi bulunan PENELOPE’nin “Yastık Günleri” kampanyasında, PENELOPE Medallion yastık, çift fonksiyonlu olma özelliğiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bir yanı yumuşak, diğer yanı orta sertlikte olan Medallion, tek yastıkta farklı sertlik ayarı sunarak hem yastığın fonksiyonunu arttırıyor, hem de kullanıcısına seçme şansı tanıyor. 50×70 ve 70×70 ölçülerinde üretilen Medallion, ön yüzü yüzde 90 gıdık tüyü, arka yüzü yüzde 30 gıdık tüyü ve yüzde 70 sırt tüyünden oluşarak yüz üstü sırt üstü uyumayı sevenler için farklı bir alternatif oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu